Uber promo kód 2017: jak získat jízdy s Uber taxi zdarma?

Uber promo kód 2017 Vám získá první jízdu zdarma. Jak jezdit zdarma nebo se slevou s taxi službou Uber v Praze nebo jiných městěch v ČR? Uber je velmi populární platforma a aplikace, která propojuje cestující a řidiče ve více než 200 městěch v 45 zemích světa. Taxi služba založená na aplikaci je využívaná šasto v Londýně, Berlíně, Barceloně, Vídni či Paříži a již po nějakou dobu je dostupná i v Praze.

Uber promo kód 2017: první jízda zdarma za 200 Kč

Jezděte s Uber taxi službou zadarmo. Máme aktuální Uber promo kód pro rok 2017. Stačí zadat při registraci nebo do aplikace kód „UBR2017″ a získáte nárok na jízdu s Uber zdarma. Tento promo kód je aktuální pro rok 2017.

Chcete jízdu zdarma s Uber taxi? Stačí kliknout zde a použít promo slevový kód UBR2017.

Takto to vypadá při registraci, vyplňte údaje a platební kartu:

Uber promo kód sleva jízda zadarmo s Uber taxi

Porovnání Uber, AAA Auto, Nejlevnější-taxi.cz Tick Tack a Taxi Praha

Podle výsledků testů od Auto.cz, kde testovali známé taxi služby jako AAA radiotaxi, Nejlevnejsi-taxi.cz, Taxi Praha a Tick Tack v úsecích Staroměstská – letiště a Metropole Zličín – letiště, vypadá to s Uber cenami velice nadějně. Rozsah v ceně pravděpodobně vzniká na základě aktuální špičky a čase (při ‚rush hour‘, kdy se objednávají taxíky nejvíce, dostane zákazník vyšší tarif – je ovšem o něm informován před objednáním).

Uber taxi nejlevnejsi taxi porovnani cen

Jak jezdit s Uber službou a jak funguje?

  1. Stáhněte si aplikaci Uber taxi do svého telefonu (iOS / Android / Windows Phone)
  2. Registrace – budete potřebovat rovnou i Vaši platební kartu. Při Vaší registraci je nutné uplatnit rovnou i promo slevový kód: UBR2017 (kód můžete uplatnit ovšem také po registraci skrz menu Promo akce v aplikaci).
  3. Otevřete aplikaci, označte místo, kde chcete nabrat a cíl. Zobrazit můžete taktéž předpokládanou cenu jízdy.
  4. Vyčkejte na příjezd taxi. Aplikace vám ukáže předpokládanou dobu příjezdu. Po celou dobu můžete sledovat příjezd taxi a tím vědět, kde se auto nachází.
  5. Díky GPS aplikace nahrává i dokonce trasu vaší jízdy. Díky platební kartě nepotřebujete hotovost – nezapomeňte, prvních 200 Kč je zdarma.
  6. Budete-li chtít aplikaci užívat i nadále, v administraci na webovém rozhraní uber.com si zvolte výši spropitného – automaticky je 20% ale můžete jej změnit třeba na 10% nebo 0%.

Uber jak si objednat taxi, Uber aplikace nejlevnejsi taxi navod

  1. Objednejte si taxi na Vaši adresu.
  2. Můžete si zkontrolovat odhad ceny jízdy při zadání koncové adresy.
  3. Počkáte na vůz.
  4. Po ukončení jízdy můžete ohodnotit řidiče a sami obdržíte od řidiče hodnocení.

 

Můžu použít Uber promo kódy i v jiných zemích?

Bohužel promo kódy jsou vždy specifické pro jistou zemi. Pro registraci v určité zemi musíte mít tedy speciální promo kód jen pro tuto zemi. Lze najít ale i promo kódy do jiných zemí, nejjednodušeji asi pro USA.

Promo kódy pro Uber v zahraničí

Na internetu lze nalézt také jiné promo kódy do jiných měst. Může se jednat o různé promo akce, ovšem většina z těchto kódů platí jen pro nově registrovaný účet.

USA: FEELING22 (první jízda zdarma do 22 USD)

Tel Aviv: TLVTAXILAUNCH14

Varšava: WAWPROMO

Berlín: CASSERLY

Vídeň: sbzoo

Promo kódy pro existující Uber zákazníky

Bohužel momentálně nevíme o žádných Uber promo kódech pro existující zákazníky, které by se daly použít i po první registraci. Je pravděpodobné, že Uber může zveřejnit promo kódy pro specifické akce v rámci vzájemné spolupráce. Vždy je možnost využít konkurenční Liftago, kde se můžete registrovat pro ještě větší bonusy při první jízdě.

Nefunguje Vám platební karta nebo máte jiný problém s Uber?

Na začátku musím říct, že jsem měl také problémy. Uber nechtěl zaregistrovat moje telefonní číslo a odmítal mi moji platební kartu. Co jsem slyšel tak nejsem jediný, kdo má s Uber aplikací problémy. Dokonce mi to i nejednou říkal řidič od Uber. Tyto problémy se dají ovšem vyřešit a tato platforma má poměrně dobrou a rychlou zákaznickou podporu. Rozhodně by byla chyba psát email přímo na support@uber.com, jak se to někde uvádí. Nejjednoduší je kontaktovat Uber přímo přes aplikaci pod záložkou Help/Support nebo napsat přes web help.uber.com. Vyřešili jsme komplikace s Uber podporou do několika dní a to dokonce v českém a slovenském jazyce.

Staňte se Uber řidičem a vydělávejte peníze s vlastním autem

Uber nabízí také práci – můžete vozit zákazníky s Uber aplikací a vlastním vozem a vydělat si slušné peníze. Můžete také touto cestou potkat nové zajímavé lidi a přitom pracovat z pohodlí svého vlastního auta. Jako řidič se můžete zaregistrovat zde. Pokud chcete vědět více informací o práci řidiče pro Uber, přečtěte si náš další článek Máte auto a chcete si vydělat? Jezděte jako Uber řidič.

Chcete jízdu zdarma s Uber taxi? Stačí kliknout zde a použít promo slevový kód UBR2017.

>