Tričko Star Wars s potiskem unikátních Star Wars motivů

Tričko Star Wars s potiskem je jedna z našich nových kolekcí do které jsme se pustili kromě našich designových šperků. Od design šperků jsme se odklonili po shlédnutí všech epizod ságy Hvězdných válek a posléze shlédnutí velkofilmu Star Wars: Síla se probouzí. Vytvořili jsme sadu pěti motivů, z toho jsme zatím do výroby pustili dva. Časem třeba kolekci rozšíříme, případně ke konci roku k vypuštění premiéry nového připravovaného nezávislého pokračování Star Wars ságy – filmu Rogue One: Star Wars Story. Zatím se jedná o Tričko Star Wars pánské s dvěma motivy a Tričko Star Wars dámské s jedním motivem a dámské tílko Star Wars.

Star Wars tričko s potiskem

Při vytváření nové kolekce Star Wars triček „We are not alone“ autoři využili negativů sto let starých fotografií, které zkombinovali s prvky Star Wars. „Byla to docela výzva. Vybrat z asi 1000 negativů nejvhodnější, ty pak převést do pozitivu a vyzkoušet jak budou fungovat s naším nápadem dát jim určitou nadčasovost a fantaskní rozměr“, dodává k motivům Matěj. Trika Star Wars jsou na zadní straně doplněna logem značky a nápisem „We are not alone“.

Star Wars oblečení Storm trooper death star

Star Wars oblečení křižník droidi obchodní federace tričko

Tričko Star Wars pánské

Na pánském tričku Star Wars z kvalitní organické bavlny je zkombinován výjev z více než 100 let staré fotografie a motivy Star Wars – Death star a Stormtrooper nebo bojový křižník a váleční droidi obchodní federace. Triko je na zadní straně doplněno logem Wear Bound a nápisem “We are not alone“. Motiv je tištěný sítotiskem.

Pánské triko Star Wars s potiskem křižník a droidi

Pánské triko Star Wars s potiskem křižník a droidi

Tričko Star Wars dámské

Dámská verze trička Star Wars byla také provedena ve dvou vyhotoveních s motivy Star Wars – Death star a Stormtrooper nebo bojový křižník a váleční droidi obchodní federace. Jeden motiv je ovšem na dámském tričku, druhý na béžovém tílku. Prohlédnout si varianty Star Wars oblečení můžete níže.

Dámské Star Wars tričko s potiskem Death Star Stormtrooper

Dámské tílko Star Wars béžové s potiskem

Star Wars trička s potiskem z naší dílny:

 

>