Jak uvázat smyčku na design náramku od Wear Bound

Designová platforma startovala na podzim s dvěma produktovými řadami designových šperkůnáramky s kotvou a náhrdelníky se srdcem si za krátkou dobu našly mnoho příznivců a zákazníků.

Základem designového šperků české výroby jsou kovové komponenty, opatřené povrchem z drahých kovů, které je chrání před opotřebením. Klasické stříbro bylo nahrazeno hypoalergenním Rhodiem pro stabilní stříbrnou barvu, 24-karátové zlato je legováno Indiem jež mu dává specifický odstín, jako srdcovku ale autoři uvádějí povrch ze 24-karátového růžového zlata. Kotvu doplňují pásky z pravé kůže nebo jachtařského lanka. Co je na náramcích nejvíce sympatické, je možnost uvázání a utažení na jakýkoliv rozměr ruky a unisex mód.

Jak uvázat náramek?

Jak uvázat náramek? Uvažte a utáhněte si náramek na míru. Připravili jsme pro Vás video tutoriál znázorňující jednotlivé kroky pro uvázání našich náramků.  Uzel můžete použít jakýkoliv již znáte, ale naše smyčka vypadá nejlépe a dá se povolit nebo utáhnout dle potřeby. Připravili jsme pro Vás proto video tutoriál znázorňující jednotlivé kroky pro uvázání našich náramků za pomoci této smyčky.

44 Replies on Jak uvázat smyčku na design náramku od Wear Bound