Jak uvázat smyčku na design náramku od Wear Bound

Designová platforma startovala na podzim s dvěma produktovými řadami designových šperkůnáramky s kotvou a náhrdelníky se srdcem si za krátkou dobu našly mnoho příznivců a zákazníků.

Základem designového šperků české výroby jsou kovové komponenty, opatřené povrchem z drahých kovů, které je chrání před opotřebením. Klasické stříbro bylo nahrazeno hypoalergenním Rhodiem pro stabilní stříbrnou barvu, 24-karátové zlato je legováno Indiem jež mu dává specifický odstín, jako srdcovku ale autoři uvádějí povrch ze 24-karátového růžového zlata. Kotvu doplňují pásky z pravé kůže nebo jachtařského lanka. Co je na náramcích nejvíce sympatické, je možnost uvázání a utažení na jakýkoliv rozměr ruky a unisex mód.

Jak uvázat náramek?

Jak uvázat náramek? Uvažte a utáhněte si náramek na míru. Připravili jsme pro Vás video tutoriál znázorňující jednotlivé kroky pro uvázání našich náramků.  Uzel můžete použít jakýkoliv již znáte, ale naše smyčka vypadá nejlépe a dá se povolit nebo utáhnout dle potřeby. Připravili jsme pro Vás proto video tutoriál znázorňující jednotlivé kroky pro uvázání našich náramků za pomoci této smyčky.

>