Shopaholic Nicol blogerka a Youtuberka

Shopaholic Nicol je česká youtuberka a blogerka. Narodila se 6.12.1989 a její skutečné jméno je Nikola Čechová. Její Instagram je plný jídla, selfies a pití ovšem na Youtube se věnuje hlavně oblečení, hubnutí a kosmetice. Dříve točila videa na youtube poměrně nepravidelně, ovšem potom se rozhodla, že dá výpověď v práci. Tím se všechno změnilo pro její blog a youtube kanál a  přislíbila dvě až tři videa za týden. Dále plánuje psát do různých časopisů a třeba časem také spolupracovat s televizí. Jako zajímavost uvádíme, že se Nikola umístila v časopisu Forbes mezi 77 nejvlivnějšími Čechy a to na 42. místě, takže je z ní nyní vlivná blogerka a youtuberka. 🙂

Blog Shopaholic Nicol

Shopaholic Nicol si vedla i blog, ovšem posty jsou na něm již zastaralé. Věnovala se v něm převážně kosmetice, oblečení a jiným tématům. Najdete na něm například Haul na Primark, Vánoční vaření a pečení a různý giveaway.

Shopaholic Nicol Youtube

Jak již jsme říkali, Nicol se rozhodla nechat práci a věnovat se svému Youtube kanálu a blogu naplno. Tady je její typické video.

Její hlavní video na jejím Youtube kanálu se zprávou:

Ahoj shopaholici♥

dneska je to spíš informačka ohledně mých triček a tašek:) Chodí mi na to totiž strašně moc otázek, tak jsem se rozhodla to shrnout:) Doufám, že se vám bude šedá a bílá verze líbit, podpoříte mě a stanete se pravou rajdou nebo shopaholikem 😀 Nezapomeňte pak na hashtag shopaholicnicol, ať vám to můžu zalajkovat♥

Mějte se krásně♥

Vaše Nicol!

Shopaholic Nicol věk a informace

„Shopaholičce“ z Prahy je 26 let. Nicol má blond vlasy a zelené oči. Její velikost oblečení je S-M, velikost bot 36. Miluje módu a kosmetiku, květiny, svíčky a hlavně mašle. Líbí se jí jednoduchý design, výrazné rtěnky a anglický styl.

Profily na Facebooku a Instagramu

Samozřejmě Nikola má také profily na Facebooku a Instagramu, kde ji můžete sledovat.

Trička a tašky Shopaholic Nicol shop

Také Nikola nově nabízí různé tašky a trička s její tématikou. Dříve to posílala poštou sama, dnes to najdete na jiné stránce.

>