Ruská továrna na krásu – jak vznikají Instagramové hvězdy

Beauty tématům se moc nevěnujeme a ani neplánujeme, ovšem nedávno jsme narazili na poměrně zajímavé svědectví Irany Terehové. Mluví o určitých profilech ‚hezkých‘ žen na Instagramu, kterým zkrátka příroda tolik nenadělila na kráse a to jí uklidňovalo. Díky delšímu sledování ovšem narazila také na pár kuriozit, o kterých si tady povíme.

Plastové ruské krásky na Instagramu

Tahle žena vypadá jako ze snu – minimálně teď. Shodila přebytečné kila, nechala si upravit nos a rty a nyní vypadá jako bohyně. To je @nita_kuzmina! Skoro půl miliónu followers určitě přináší své ovoce, ti ovšem již neřeší jak vypadala dříve.

nita-kuzmina

@missalena92 je další z těchto případů. Nyní vypadá jak vystřižená z krabičky v obchodě s hračkami od Barbie, ovšem bezpochyby dříve připomínala nějakými typickými znaky Rusku. Změna rtů určitě přinesla také velké vzhledové změny. Jsou tu tací, kteří tvrdí, že byla hezká ještě před plastickou operací, dnes ovšem je bezpochyby mokrý sen mnoha mužů.

missalena92

@marinamayer777 si drží image typické Instagramové celebritky. Fotky s auty, fotky s květinami a podobně – lidi to milují. I tady proběhly určitě vzhledové úpravy.

marinamayer

Dřívejší podoba @katyajujanew888 připomíná spíš charakter z nějaké reality show. Nyní působí spíše jako přísná aristokratka.

katyajuja

@ann.andres trošku vystupuje z naší řady přeměn, jelikož již před proměnou byla modelka ještě před úpravou rtů, nosu a prsou. Nyní ovšem vypadá jako brazilská supermodelka a i po plastické operaci má poměrně přirozené rysy. Poznali byste z fotky, že podstoupila plastickou operaci?

ann.andres

@bilyalova_sveta je další z příkladů, díky jejímu perfektnímu tělu dosáhla na 2 milionové obecenstvo. Plastická operace nosu, rtů a prsou ji dovolila zaplavovat její obecenstvo k pořádné dávce polonahých fotek.

sveta-bilyalova

Jako bonus přihazujeme video souhrn 10 celebritek před a po plastice. Jaký je Váš názor na plastické operace? Nechali byste si plastiku udělat a líbí se Vám tahle ‚umělá‘ krása? Dejte nám vědět svůj názor v komentářích.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WGZs-ixh1Vs[/youtube]

>