České dědictví: ponožky v sandálech

Ponožky v sandálech v českém podání

Ponožky v sandálech aneb utrpení mladé ponožky. Říkejte tomu jak chcete, všichni o tomto módním směru víme svoje. Přes léto se objevuje fenomén ponožek v sandálech rok co rok. Nebudeme tady hodnotit, zda se jedná opravdu jenom o české dědictví nebo o globální trend, každopádně jak už to bývá i s jinými jevy, očividně jsou Češi toho názoru, že ponožky v sandálech patří k naší národnosti podobně jako guláš nebo dovolená v Chorvatsku. Ponožky v sandálech bývájí zvykem hlavně u mužské populace.

Říká se, že proti gustu žádný dišputát. Ovšem když už tomuto trendu podlehnete, nebylo by od věci ponožkám přidat trochu na barevnosti, popř. i nějakou tématikou. Proto to zde pojmeme v porovnávacím módu. Nejdříve Vám ukážeme dobroty, co jsme posbírali po internetu. Všichni podobné výjevy známe z metra, Facebook skupin nebo nedejbože od staršího příbuzenstva. Poté uvedeme modely ponožek a fotky, jak by to vypadat mohlo. Sami už rozhodněte, co je vašemu oku milejší. Víte jak tento trend začal? Nechte nám svůj názor v komentářích.

Ponozky v sandalech

ponozky v sandalech

ponozky v sandalech

ponozky v sandalech

Stylové a designové ponožky v sandálech

Nyní zavřete oči a počítejte do 5. Otevřete a scrollujte dolu aneb jde to i jinak. Použití pestrých barev a motivů a sladění ponožek v sandálech dokazuje, že to jsou i lidé, co to s pouliční módou myslí dobře.

barevne ponozky v sandalech

cesi ponozky v sandalech
ponozky v sandalech mona lisa

slunecnice ponozky v sandalech

modelka s ponozkami v sandalech

zelene ponozky v sandalech

modre ponozky v sandalech

zlute ponozky v sandalech garfield

modelky s ponozkami v sandalech

cerne ponozky v tygrich sandalech

dziny a ponozky v sandalech

l

f

c1

ruzove ponozky v sandalech

zrzka v ponozkach v sandalech

adidas ponozky v sandalech

>