Video obézních „plus size“ modelek zakázané v Americe

Plus size modelky, zakázané video v rámci reklamní kampaně #ThisBody značky Lane Bryant, debata o ženském těle a jak k tomuto přistupuje společnost. Tak by se dala shrnout debata ohledně reklamní kampaně značky Lane Bryant. Dvě americké televizní stanice ABC a NBC zakázaly vysílání spotu s obezitními neboli „plus size“ modelkami, ve kterých modelky oslavují svoji podobu ženského těla.

Lane Bryant a plus size modelky

Zazní hesla jako „nestyďte se za vaše tělo“ nebo „tohle tělo je stvořeno pro dobrodružství“. Ve spotu je mimo jiné vidět i známá Ashley Graham (26). Tvůrcům videa vadí, že žádný podpobný odpor nebo negativní reakce na hubené modelky nezazněla. Video bylo natočeno v rámci reklamní kampaně pro značku Lane Bryant, která se soustředí na módní plus size oblečení.

Zakázané video plus size modelek v rámci Lane Bryant kampaně

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fwSCYXs0xkQ[/youtube]

Více na stránkách značky Lane Bryant zde. Jaký na tom máte názor? Zanechte nám ho v komentářích.

prehledproduktu_nastojakaHledáte originální dárek nebo módní doplňek? Podívejte se na naše produkty, designové náramky s zlatou nebo stříbrnou kotvou na kůži nebo jachtařském lanku, minimalistické náhrdelníky se srdíčkem ve třech barvách nebo Star Wars trička potisknuté koláží přes 100 let starých fotografií a Star Wars motivů pro opravdové fanoušky.

>