PetraLovelyHair beauty blog, věk a informace

Petra LovelyHair je Vlogerka a blogerka, které největší koníček je kosmetika, blogování a móda. Na PetraLovelyHair je spoustu návodů a recenzí na líčení, sem tam i nějaký giveaway. Za Petra LovelyHair stojí Petra Vančurová, která se za blog pišní cenou Blogerka roku v kategorii beauty. Cenu vyhrála dvakrát za sebou v letech 2013 a 2014. Petra točí videa o kosmetice a líšení, které zveřejňuje pravidelně na svém YouTube kanálu dvakrát týdně. Jako zajímavost uvádíme, že Petra se umístila v časopisu Forbes mezi 77 nejvlivnějšími Čechy a to na 43. místě, hned za Shopaholic Nicol. 🙂

PetraLovelyHair blog

PetraLovelyHair je beauty blog a prostor, který patří ženské kráse a všemu, co k tomu patří. TOP 5 nejčnenějších článků je Sally Hansen Miracle Gel – recenze a swatch, Co se děje s blogováním a proč jsem z některých věcí znechucená?!, Makeup trendy, které by raději měly zůstat v roce 2015, Velká letní soutěž o štětce PetraLovelyHair Master s Biodermou a Niveou a Na skok v obchodech IV. – podzim 2014.

PetraLovelyHair Youtube

Na YouTube najdete různé sekce jako Lovely news, TOP 10, recenze, návody na líčení, návody na účesy, TAGy, vypotřebované produkty, videa ze života, vlogy a povídání. Také ovšem se Petra věnuje oblečení a outfitům, hot or not, blogerka a drogerka, halloweenu, kosmetickým propadákům a dalším tématům na YouTube kanálu.

Petra Vančurová věk a informace

Petře Vančurové je nyní 35 let, do beauty videí dává údajně veškerý svůj volný čas. Některé videa trvají i 8 hodin. Petra bydlí s manželem v Jindřichově hrady a miluje sport a kočky. Nejraději nakupuje na eBay, DM, drogerie TETA nebo Rossmann a samozřejmě H&M.

Profily na Facebooku a Instagramu

Samozřejmě Nikola má také profily sociálních sítích, kde najdete z blogu spoustu nových informací. Konkrétně uvádíme profily na Facebooku a Instagramu, kde ji můžete sledovat.

LovelyHair e-shop

Na prodej jsou štětce, trička, clip in sady a vzorník barevných odstínů. Petra odesílá zboží „worldwide“ a kontaktovat jí můžete na tel. 607 907 989 nebo na e-mail info@lovelyhair.cz. E-shop LovelyHair najdete tady.

>