Jak vybrat tetování, jaká je cena a kde bolí tetování nejvíc?

Jak vybrat tetování? Pokud se rozhodnete pro tetování, nastává otázka co si vytetovat a jak si správné tetování vybrat. Otázky ohledně tetování jsou většinou: 1) jestli se nechat potetovat 2) jaké tetování vybrat 3) jestli tetování bolí a 4) jaká je cena tetování.

Jak vybrat tetování

Jak vybrat tetování? Mnoho galerií a motivů tetování najdete na internetu. Pokud chcete vyzkoušet, jak tetování bude na těle vypadat, můžete zajít do tetovacího salónu a pro konzultaci s tatérem Vám může nějaké tetování navrhnout a případně i zkusit nakreslit nanečisto. S tím, jak vybrat tetování Vám také pomůže aplikace INK Hunter, která je ke stažení v Appstore a bude brzy dostupná i pro Google Play, pro Android a Windows Phone. Pro použití si na tělo nakreslíte tři jednoduché čárky a nasnímáte je fotoaparátem aplikace.

Jak si vybrat tetování, cena tetování, kde tetování bolí nejvíc

Tetování bolest

Na jakém místě tetování nejvíc bolí? Místo, kam si nechat něco vytetovat je stejně důležité jako výběr samotného vzoru. Tetování bolí nejvíce na místech těla, kde je nejméně tuku a nejvíce nervových zakončení. Tetování tedy bolí nejvíce zejména na hrudníku, páteři, obličeji, genitáliích, lopatkách, nártech, kotnících a loktech. Kvůli bolesti se někdy sezení opakují, počet sezení je individuální a záleží na domluvě s tatérem. Tetování uvádí do chodu náš imunitní systém. Tělo se snaží regenerovat a chová se stejně jako při infekci nebo zranění. Je tedy možné, že s tetováním skončíte s horečkami a nateklými uzlinami, může to ovšem probíhat také velice hladce. Důležité je především mazat tetování regenerační mastí, kterou pravděpodobně obdržíte v tetovacím studiu.

Cena tetování

Cena tetování se samozřejmě liší na základě velikosti a kvality tatéra popř. tatérského salónu. Většinou cena začíná na 1000 Kč za menší tetování. Určitě si cenu tetování ujasněte s tatérem předem předtím než začnete vymýšlet motiv atd.

Kde se nechat potetovat?

Kde se nechat potetovat samozřejmě záleží na Vašich možnostech, jak daleko jste ochotni kvůli kérce cestovat a kolik si za ní zaplatit. Například v Praze jsou známé tetovací salóny jako Ink Tattoo (Inkoust), Tribo nebo Hell. Nás zaujal berlínský tatér Mo Ganji. Sledovat ho můžete na Instagramu.

Tetování cena

Kde nejvíc bolí tetování?

Jak vybrat tetování?

>