Gabrielle Hecl – Youtuberka a herečka z koncervatoře

Gabrielle Hecl je osmnáctiletá lifestyle youtuberka z pražské konzervatoře. Jmenuje se Gabriela Heclová a věnuje se zpívání  a vlogování. Gabrielle Hecl je jedna z nejoblíbenějších českých youtuberek. Jako zajímavost uvádíme, že Gabriela Heclová se umístila v časopisu Forbes mezi 77 nejvlivnějšími Čechy a to na 20. místě, hravě tedy přeskočila PetraLovelyHairShopaholic Nicol. 🙂

Gabrielle Hecl Youtube

Gabriel se na YouTube kanálu Gabrielle Hecl věnuje se všemu možnému, přes Vlogy, svojí knihu Já, Youtuber, cestování, LookBooky, ASK videa, Hauly a jiné. Gabriela má na YouTube kanálu zprávu: Ahoj Všichni,  Jsem mladá holka, která dělá co jí baví. Zpívám, hraju, tancuju a jak můžete sami vidět natáčím i videa na youtube. Můj kanál bych popsala jako „ze života Gabči“, protože tu najdete opravdu vše, co mě baví, co zažívám a vlastně celkově Vám tímto nabízím nahlédnout do mého života.  Tak enjoy a ahoj :)) Mezi její typické videa patří např. tyto:

Gabriela Heclová věk a informace

Barvu očí má Gabriela Heclová světle hnědou, stejně jako barvu vlasů. Narodila se 10.4. 1998 v Praze a v 15 letech začala natáčet YouTube videa. Také hrála v seriálu Svatby v Benátkách.

Fame Team s Teri Blitzen, Johnym Machettem a Zdeňkem Piškulou

Společně s dalšími youtubery Teri Blitzen, Johnym Machettem a Zdeňkem Piškulou vytvořila Gabriela „Fame Team„. Pod tímhle jménem natáčeli youtubeři společné videa pro server Paytvak, ovšem po rozchodu obou párů se bohužel tato čtveřice rozpadla minulé léto.

>