Gabrielle Hecl – Youtuberka a herečka z koncervatoře

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Gabrielle Hecl je osmnáctiletá lifestyle youtuberka z pražské konzervatoře. Jmenuje se Gabriela Heclová a věnuje se zpívání  a vlogování. Gabrielle Hecl je jedna z nejoblíbenějších českých youtuberek. Jako zajímavost uvádíme, že Gabriela Heclová se umístila v časopisu Forbes mezi 77 nejvlivnějšími Čechy a to na 20. místě, hravě tedy přeskočila PetraLovelyHairShopaholic Nicol. 🙂

Gabrielle Hecl Youtube

Gabriel se na YouTube kanálu Gabrielle Hecl věnuje se všemu možnému, přes Vlogy, svojí knihu Já, Youtuber, cestování, LookBooky, ASK videa, Hauly a jiné. Gabriela má na YouTube kanálu zprávu: Ahoj Všichni,  Jsem mladá holka, která dělá co jí baví. Zpívám, hraju, tancuju a jak můžete sami vidět natáčím i videa na youtube. Můj kanál bych popsala jako „ze života Gabči“, protože tu najdete opravdu vše, co mě baví, co zažívám a vlastně celkově Vám tímto nabízím nahlédnout do mého života.  Tak enjoy a ahoj :)) Mezi její typické videa patří např. tyto:

Gabriela Heclová věk a informace

Barvu očí má Gabriela Heclová světle hnědou, stejně jako barvu vlasů. Narodila se 10.4. 1998 v Praze a v 15 letech začala natáčet YouTube videa. Také hrála v seriálu Svatby v Benátkách.

Fame Team s Teri Blitzen, Johnym Machettem a Zdeňkem Piškulou

Společně s dalšími youtubery Teri Blitzen, Johnym Machettem a Zdeňkem Piškulou vytvořila Gabriela „Fame Team„. Pod tímhle jménem natáčeli youtubeři společné videa pro server Paytvak, ovšem po rozchodu obou párů se bohužel tato čtveřice rozpadla minulé léto.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.