Konec léta, Avoid floating gallery, Wear Bound a Honza Hromádko

Název říká vše a přesto je potřeba vysvětlit. Focení našich prvních produktů – náramků s kotvou – se uskutečnilo na konci léta, na úžasném místě pražské náplavky, s fotografem Janem Hromádkem.

Byl to Honzův nápad kde bychom měli nafotit produkty, které přímo referují k vodě, pohodě a casual stylu – Avoid floating gallery splnila očekávání, stejně jako Honza. Je to fotograf, se kterým spolupracuji léta, fotili jsme spolu kolekce mého jiného fashion projektu Beaux{bó} a vždy to probíhalo podobně: nejdřív společný konsenzus “co, kde, kdo a jak” a pak maximálně efektivní improvizace na místě.

Honza funguje jak v interiéru (a donese si vlastní světla, blesky), tak v exteriéru, který si myslím preferuje. Díky jeho flexibilitě mohla vzniknout fotka trika Teenage girl, kterou mám obzvláště ráda.

14-xc-teenage-girl-i-0

Ale vraťme se k Wear Bound focení. Bylo to fajn. Atmosféra složená z příjemného prostředí, “modelů” z řad našich přátel – a tady se hodí velký dík Evě a Danovi – a práce fotografa, který iniciuje situace působící přirozeně a neformálně.

Celé to trvalo jen dvě hodiny a výsledkem nejsou jen tyhle situační uvolněné pocitovky, ale také několik skvělých detailních fotek našich produktů. Máme na čem stavět a za to Honzovi děkujeme!

_DSC2919

P.S. Jan Hromádko je multifunkční, v jeho portfoliu najdete portrét, reportáže, svatby, movie making ofs a třeba také realizaci fotokoutků. A tak sháníte-li kvalitního fotografa s širokým záběrem, nemůžu jinak než vřele doporučit. Více na JanHromadko.com

Jana

>